У Черкаській мерії вважають, що комунальники перемогли перший сніг

У Черкаській мерії вважають, що комунальники перемогли перший сніг Директор департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Андрій Наумчук вважає, що комунальні служби міста впоралися з першим цієї зими снігопадом. Про це повідомляють у міській раді Черкас.

– Відповідно до технологічних вимог, через півгодини після початку снігопаду, на автошляхи міста, де постійно велике навантаження, вийшло 8 автосолерозкидачів. Протягом однієї години ними розкидано соляну суміш на понад 200 кілометрах автошляхів. Завдяки інтенсивному руху транспорту соляна суміш перемішувалась протягом 2-3 годин зі снігом. Після цього 8 комбінованих дорожних машин і 4 трактори зі щітками почистили посипані ділянки автошляхів. І знову солерозкидачі посипають сіллю ці очищені ділянки. Адже надалі також очікуємо погіршення погодних умов. А трактори з щітками переїхали чистити інші ділянки доріг.

Підприємства, які мають снігозбиральну техніку, також вивели її на очищення автошляхів міста в районах, в яких вони знаходяться.

З 14.00 вийшли на очистку прибудинкових територій та дворів прибиральники та спецтехніка Служб утримання будинків.

Підсумовуючи, можна сказати, що перший удар снігопаду черкаські комунальники витримали. На головних автошляхах міста вдалося уникнути снігових накатів.

З допомогою JPS-стеження ситуація в місті відслідковується й надалі.
09.12.2013 18:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter