Яценко привітав Уманську міську лікарню зі 140-річчям

4 грудня народний депутат України Антон Яценко привітав колектив Уманської міської лікарні із 140-річчям від дня заснування медичного закладу.
Під час виступу народний обранець побажав членам колективу успіхів і здоров’я і зазначив, що знає про проблеми закладу і намагається допомагати їх вирішувати.
- На численні прохання медиків та пацієнтів лікарні мною розпочато ремонт матеріальної кімнати операційного блоку, санвузолу та душової кімнати в дитячому хірургічному відділені міської лікарні.
Яценко привітав Уманську міську лікарню зі 140-річчям

Народний депутат подарував лікарні медичне устаткування. Зокрема, заклад отримав 2 глюкометри, 30 каністр для зберігання і утилізації шприців, 24 медичні сосуди, а машини швидкої допомоги отримали 10 автомобільних пилозбірників.
Як інформує прес-служба нардепа, в рамках проекту Антона Яценка «Здоровим має бути кожен» нещодавно стартувава соціальна акція «Глюкометер у кожен сільський ФАП».
Мета акції – забезпечити кожен сільський ФАП глюкометром, приладом який виявляє наявність захворювання на цукровий діабет та дає змогу виміряти рівень цукру в крові.
Акцію стартувала влітку. Тоді медичний прилад народний депутат вручив Фапу села Рижавка та Коржова Уманського району, Кузьмина Гребля та Талалаївка Христинівського району, Фапу села Легедзено Тальнівського району. А рамках акції 2 глюкометри отримали і Уманська міська лікарня та ряд жителів округу хворих на цукровий діабет.
Днями Антон Яценко подарував глюкометр і ФАПу села Матвіїха Монастирищенського району.
Тогож дня народний депутат відвідав в Умані Центр соціальної реабілітації дітей інвалідів «Пролісок», в який передав медичне устаткування для поліпшення умов пересування інвалідів, якого закладу, за словами лікарів, дуже не вистачало.
Відвідав Антон Яценко і Ліщинівське стаціонароне відділення територіального центру надання соціальної допомоги в Христинівському районі. Народний депутат поспілкувався із людям похилого віку, які на жаль в переважній більшості одинокі і мають слабке здоров’я і вручив їм теплі халати, особливо необхідні в зимовий період.
Яценко привітав Уманську міську лікарню зі 140-річчям

Роксана Христич
07.12.2013 12:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter