Поплавський вважає 90-річну черкащанку Олександру Миколаївну Денисенко героєм нашого часу

Черкащанці Олександрі Миколаївні Денисенко (Неводовій) нещодавно виповнилося 90 років Проте грошей на святкування ювілею у пані Олександри, яка мешкає разом із сином-інвалідом, на превеликий жаль,не було. Про це на одній із зустрічей з громадою довідався кандидат у народні депутати Михайло Поплавський.
Поплавський вважає 90-річну черкащанку Олександру Миколаївну Денисенко героєм нашого часу

– Коли я дізнався про ювілей Олександри Миколаївни,того ж вечора приїхав з гостинцями її привітати. Ми разом накрили стола, поїли сальця, поговорили. Така мудра жінка, прожила важке життя, та всупереч усім негараздам залишилася доброю і життєрадісною. Я вважаю її прикладом для нас усіх, адже тільки герої сьогодні в Україні доживають до 90 років. Дай, Боже, їй здоров’я! – сказав кандидат у народні депутати України.
Михайло Поплавський був прикро вражений тим, що людину, яка святкувала 90-річний ювілей, все життя пропрацювала на державу і має таку мізерну пенсію,навіть міська влада не поздоровила.
Олександра Миколаївна подякувала Поплавському за увагу: «Дякую, синку, що привітав. Дай, Боже, тобі перемоги!», – насамкінець побажала Михайлу Михайловичу пані Денисенко.
07.12.2013 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter