Київські есбеушники подарували Черкаському краєзнавчому музею свої книжки

Київські есбеушники подарували Черкаському краєзнавчому музею свої книжки Як інформують у Черкаській ОДА, представники Головного управління Служби безпеки України у м. Київ та Київській області презентували у Черкаському обласному краєзнавчому музеї книги, видані на основі матеріалів пошукової групи, яка діє на базі Главку вже понад двадцять років. Під час зустрічі йшлося про досвід вивчення архівних матеріалів, які розповідають про діяльність правоохоронних органів Черкащини з 1920-х років минулого століття і до сьогодення.
Гості зі столиці подарували черкащанам три свої доробки – книги: «Органи державної безпеки Київщини 1917-2008 роках у фотографіях та документах», «Слідами полеглого полку» та видану нещодавно книжку під назвою «Правоохоронці Київщини у партизанській та підпільній боротьбі з фашистами в роки Великої Вітчизняної війни», присвячену героїчній боротьбі українського народу з фашистськими загарбниками.
Видання містять велику кількість інформації, що може допомогти у дослідженнях науковцям Черкащини, адже архівні документи та фотографії, представлені у книгах, мають відношення до регіону, значна територія якого раніше входила до складу Київщини.
06.12.2013 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter