Поплавський вирішує проблему освітлення в Черкасах

Поплавський вирішує проблему освітлення в ЧеркасахДнями кандидат у народні депутати України Михайло Поплавський провів низку зустрічей з громадою Черкас на вулицях Гагаріна, Добровольського та Калініна. Про це інформує прес-служба кандидата.
На вулиці Калініна була вирішена проблема з освітленням прибудинкових територій та вулиць.
«Цим будинкам 50 років. Ремонт не робився вже 30 років. Ми писали до різних інстанцій. Проте чиновники відписувалися, посилаючись на брак коштів», - розповідає місцева мешканка Ганна Миколаївна.
Мешканці будинків 21, 25 та 27 по вулиці Калініна звернулися до агітаційного намету кандидата в народні депутати України від Черкас Михайла Поплавського з офіційним клопотанням щодо проблеми освітлення прибудинкової території.
«Наступного дня на вулиці вже з’явилася техніка. Робітники почали перекладати кабель. Я зрозуміла, що наше клопотання потрапило до Поплавського», - говорить пенсіонерка Любов Дмитрівна.
«Як тільки отримав звернення від черкасців, відразу почав вирішувати цю проблему. І нам вдалося знайти ресурси для проведення ремонтних робіт. І сьогодні освітлення нарешті з’явилося», - сказав Поплавський.
06.12.2013 09:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter