Вільні демократи заявляють, що кримінальна справа проти Одарича "розсипається"

Вільні демократи заявляють, що кримінальна справа проти Одарича "розсипається"На думку прес-служби черкаських вільних демократів, кримінальна справа щодо Сергія Одарича, яка слухається у Шевченківському суді столиці, - «розсипається». Як нагадують у ПВД, прокуратура інкримінує Сергію Одаричу незаконне звільнення працівників міськвиконкому і невиконання рішення суду щодо їх поновлення. Справа стосується першої каденції міського голови.
4 грудня відбулося чергове засідання Шевченківського райсуду Києва. Під час засідання допитали двох свідків зі сторони обвинувачення. А саме: Анжелу Пустогвар, представника виконавчої служби, та Ірину Лапську, помічника міського голови.
Як інформують у ПВД, держвиконавець визнала в суді під час допиту, що Одарич Сергій Олегович не проходив боржником і до нього претензій у частині невиконання рішення суду виконавча служба не мала.
Фрагмент стенограми допиту свідка – представника виконавчої служби Анжели Пустогвар
Сторона захисту:
У виконавчих листах по заступниках міського голови Шабанову і Невесенку і начальнику управління економіки Мироненко хто проходив боржником?
Анжела Пустогвар: виконавчий комітет Черкаської міської ради і міська рада
Сторона захисту: Тобто боржником Одарича Сергія Олеговича не було?
Анжела Пустогвар: Не було.

Нагадаємо, що під час попереднього судового засідання інший судвиконавець Бондаренко засвідчив, що претензій до Сергія Одарича не мав, а боржником за невиконання рішення суду виступав або виконавчий комітет, або якійсь із департаментів міськвиконкому.
Наступне судове засідання призначене на 11 грудня. Під час цього засідання продовжать заслуховувати і допитувати свідків зі сторони обвинувачення. Таких у прокуратури залишилося ще шестеро.
05.12.2013 16:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter