Голова Черкаської облради сказав Януковичу й Азарову - так, так, і тіки так!

Голова Черкаської облради сказав Януковичу й Азарову - так, так, і тіки так! Як інформують у прес-службі Черкаської обласної ради, під час засідання Консультативно-координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради Валерій Черняк висловив підтримку керівництва області та на місцях діям Президента України та Уряду, що спрямовані на стабілізацію ситуації в країні, подолання суперечностей серед громадян.

– Всі ми були свідками нещодавніх подій. Окремі з нас брали в них участь, підтримуючи Президента України Віктора Федоровича Януковича, його дії. Полеміка в суспільстві, дискусія ще буде тривати. Зазначу, що людей, особливо молодь, можна зрозуміти – вони прагнуть стати рівноправними членами європейської спільноти, – підкреслив голова обласної ради. – Та сподіваюся, що присутні тут добре розуміють ситуацію. І коли мова йде про те, що Україна може мати економічні проблеми, а вслід і соціальні, то треба зважити всі наслідки, ще раз обдумати.

Валерій Черняк також нагадав, що з цього питання кілька днів тому була проведена позачергова сесія обласної ради, на якій депутати підтримали звернення до Президента України Віктора Януковича.

«Упевнений, що рішення Президента є правильним. Тим більше, Віктор Федорович заявив, що курс України щодо євроінтеграції є незмінним. Про це треба говорити людям, роз’яснювати і переконувати», – відзначив Валерій Петрович та додав, що ніщо не заважає суспільству будувати Європу в Україні, запроваджувати ті добрі європейські цінності, про які багато говорять.
05.12.2013 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter