Голова Звенигородскьої РДА спростовує, що в рідному селі Шевченка сільрада підтримала відставку Азарова

Голова Звенигородської РДА Микола Чередник заявляє, що прес-служба «Батьківщини» поширила неправдиву інформацію про те, що сільрада Моринців одностайно підтримала відставку Уряду Миколи Азарова.
Сесія сільської ради с.Моринці Звенигородського району 3 грудня не ухвалювала звернень з приводу суспільно-політичної ситуації та відставки Кабінету міністрів. Про це повідомляє голова Звенигородської райдержадміністрації Микола Чередник, який був присутнім на сесії.
Він зазначив, що насправді в с. Моринці відбулася чергова 28 сесія сільської ради, на якій питання звернення до Верховної Ради не піднімалося взагалі.
«Сесія розглядала зміни до бюджету та питання стосовно надання дозволу на забудову Чумацького подвір’я. Окремо сільрада взяла до відома інформацію про стан суспільно-політичної ситуації у державі», - додав Микола Іванович.
У роботі сесії взяли участь 13 депутатів сільської ради з 16-ти, і на порядку денному були 3 питання: про надання згоди на виконання робіт по об’єкту «Відтворення історичного середовища чумацького двору ХІХ ст.» Національного заповідника «Батьківщина Тараса Шевченка» на земельній ділянці Моринського сільської ради, про стан суспільно-політичної ситуації в державі та про внесення змін до рішення сільської ради «Про затвердження бюджету сільської ради на 2013 рік».
04.12.2013 17:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter