Поплавський організував у Черкасах обрізку сухих дерев

Кандидат в народні депутати по в/о №194 Михайло Поплавський організував обрізку сухих дерев у Черкасах. На вулицях Громова та Піонерській вже працює техніка, які обрізає небезпечні гілки, що могли зашкодити людям, або заважали ходити та проїжджати транспорту.
«Я вражена тим, як швидко Поплавський вирішив проблему. Раніше тут навіть з коляскою гуляти було неможливо, а гілки падали на дах. Зараз працює освітлення, а сухі гілки вже всі обрізані», - зізналася місцева мешканка Наталія.

«Ми вирішуємо проблеми з обрізкою сухих дерев та освітленням, хоча це – завдання місцевої влади, якої у місті немає. Проте допомога черкасцям потрібна вже сьогодні», - зазначив Михайло Поплавський.
А тим часом на вулиці Героїв Сталінграда за сприянням Михайла Михайловича запустили чергові 4 ліфти.
«Коли запустили перші три ліфти – навіть не повірила. А зараз, коли майже кожного дня починають запускатися чергові ліфти, я зрозуміла, що у місто прийшов реальний господар», - коментує ситуацію тутешня мешканка Катерина Іванівна.
Активна взаємодія з громадою міста – ось секрет оперативного вирішення проблем міста, вважає Михайло Поплавський: «Ми постійно збираємо проблеми черкасців і терміново їх вирішуємо. Така взаємодія з людьми дозволяє нам вирішувати численні проблеми міста. Адже разом ми - сила».
04.12.2013 12:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter