Одарич вивернув кишені,а в них "мільйон - пишемо, все інше - в умі"

Одарич вивернув кишені,а в них "мільйон - пишемо, все інше - в умі"Як інформують у Черкаському МВК, мер Черкас Сергій Одарич оприлюднив загальний торішній дохід. Він становив 93 657 грн. Це винятково заробітна плата. У місяць виходить понад 7 тис. грн. Нагадаємо, міський голова Черкас відмовився від деяких надбавок та матеріальних допомог. Таке рішення він ухвалив ще у 2006 році, коли вперше став мером Черкас.
Загальний дохід членів родини Сергія Одарича у 2011 році становив близько 1 млн. грн. З них заробітна плата 101 тис. грн. та 896,7 тис грн. – доходи від підприємницької діяльності. Дружина Сергія Одарича є співзасновником компанії “Венето”, вона володіє декількома власними магазинами у Черкасах. Син Андрій також займається бізнесом.
— Великих видатків торік у сім’ї не було, нічого не купували і не продавали, окрім довгоочікуваного погашення останньої суми кредиту за будинок в Мошнах. Майно також не змінилося: у власності родини будинок, земельна ділянка в Мошнах, квартира в Києві і два автомобілі. Уся нерухомість була придбана до того, як я став міським головою, — розповів Сергій Одарич.
02.04.2012 17:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter