Віктор Тимошенко вручив першокурсникам іменні стипендії

Віктор Тимошенко вручив першокурсникам іменні стипендії30 листопада у Смілі відбулася урочиста церемонія вручення іменних сертифікатів на отримання стипендій від народного депутата України Віктора Тимошенка. Про це повідомляє прес-служба народного депутата.
Сертифікати отримали 20 першокурсників вищих навчальних закладів, які були кращими випускникам шкіл 2013 року у Смілі, Кам’янці, селах Смілянського, Кам'янського і частини Черкаського району (ці населені пункти входять до виборчого округу, яким опікується нардеп).
На цю радісну подію студенти прийшли разом зі своїми рідними та друзями.
– Ви вступили у новий життєвий етап, попереду - світ пізнання і становлення,- сказав Віктор Тимошенко, вручивши першокурсникам іменні сертифікати і стипендії. - Я переконаний, що ви завтра станете гарними медиками, економістами, перекладачами і будете працювати на збереження і примноження економічного, технічного, інтелектуального потенціалу як України, так і Черкащини.
Програма підтримки обдарованої студентської молоді Віктором Тимошенком діє понад 10 років. За цей період вищу освіту, за підтримки народного депутата, отримали
близько двохсот випускників шкіл Черкащини.
03.12.2013 12:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter