Департамент освіти ОДА - учасникам акцій: адміністративного тиску, відрахувань, позбавлення стипендій не буде

Департамент освіти ОДА - учасникам акцій: адміністративного тиску, відрахувань, позбавлення стипендій не будеДепартамент освіти й науки Черкаської ОДА поширив звернення до керівників навчальних закладів, учителів, батьків з приводу подій у державі.
Сьогодні студенти й учні старших класів Черкащини вийшли на вулиці, щоб взяти участь у мирних акціях на підтримку євромайдану і висловити свою громадянську позицію.
Ми поділяємо прагнення молодого покоління здобувати європейську освіту, жити і працювати у європейській державі з європейськими стандартами і засуджуємо насильницькі дії проти мирних громадян.
Запевняємо учасників подібних акцій, що адміністративного тиску, відрахувань, позбавлення стипендій не буде.
Одночасно просимо учнів і студентів бути уважними та обережними, не піддаватися на можливі провокації, не дозволяти втягувати себе у політичні та силові протистояння.
Особливо просимо керівників, учителів загальноосвітніх навчальних закладів, а також батьків убезпечити малолітніх школярів від участі в масових акціях.
Звертаємося до представників усіх політичних партій: не використовуйте дітей для досягнення своїх цілей, не маніпулюйте їх свідомістю, не залучайте до страйків та інших протестних заходів.
Нагадуємо, що відповідно до Закону України «Про освіту» відповідальність за життя і здоров’я дітей під час навчального процесу несуть керівники навчальних закладів, в інший час – батьки.
03.12.2013 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter