Тулуб обіцяє півтора мільйона гривень на ремонт черкаського ЦДЮТ

Тулуб обіцяє півтора мільйона гривень на ремонт черкаського ЦДЮТ Як інформують у Черкаській ОДА, Сергій Тулуб ознайомився із роботою Черкаського міського Центру дитячої та юнацької творчості.
Очільник області наголосив на необхідності його ремонту.
– Я вклоняюся тим людям, які зберігають і розвивають ось цей заклад, а разом із тим – роблять позашкільну освіту доступною для великої кількості школярів, – сказав Сергій Борисович. – Мені прикро, та у цьому Центрі я сьогодні вперше. Побачивши, як у дітей горять очі, запевняю, що віднині обласна влада є гарантом того, що Центр дитячої та юнацької творчості надалі тільки розвиватиметься! Вже в наступному році з обласного та міського бюджетів для цієї установи буде виділено, щонайменше, півтора мільйона гривень. Зараз необхідно зробити ремонт у цьому закладі та реставрувати площу поруч із ним.
Так, за словами очільника області, замість ринку поруч із приміщенням Центру слід облаштувати дитячий спортивний майданчик, а стіни закладу потрібно зробити більш яскравими. Окрім того, у ході спілкування з керівниками гуртків Сергій Тулуб пообіцяв забезпечити заклад більш потужною музичною технікою та новими костюмами.
21.11.2013 11:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter