У Черкаській мерії заявляють, що після екскурсії батьки вихованців музичної школи №2 ледь не закохалися у нове приміщення

Для батьків вихованців Черкаської дитячої музичної школи № 2 провели екскурсію у новоствореному Муніципальному центрі розвитку (приміщення колишньої тютюнової фабрики). У планах керівництва міста перевести музичну школу у вивільнені кабінети адміністрації колишньої фабрики. Про це повідомляють у Черкаському МВК.
На екскурсію завітало близько 30 батьків, з якими зустрілася начальник управління культури Валентина Шепецька
– Сьогодні ми запросили вас, щоб розвіяти ваші сумніви щодо нових приміщень для школи. Ми організували цю екскурсію, щоб ви особисто переконалися в перевагах нової «домівки» закладу, – розповідає Валентина Петрівна.
Батьки пройшлися всіма приміщеннями, які пропонуються під школу – навчальні та кабінети, підсобні приміщення, учительська, актова зала, санвузли.
– На сьогодні в розпорядженні школи 28 кабінетів. Після переїзду вони отримають 42. Також для концертних виступів вихованцям закладу буле надано актову залу, яку вже нині використовують колективи міського будинку культури, – зазначає Валентина Шепецька.
Серед питань, які найбільше турбують і насторожують батьків – висновок експертизи приміщень колишньої тютюнової фабрики і транспортне сполучення. Як відомо, мерія Черкас отримала позитивний висновок експертизи від Державного інституту гігієни та медичної екології ім. О.М. Марзеєва. Науковці ретельно перевірили корпуси і не виявили загрозливих для здоров’я людини порушень, що не становить небезпеки для здоров’я людей під час перебування та праці в зазначених приміщеннях. Щодо транспортного сполучення, то це питання сьогодні вивчається керівництвом міста і побажання батьків будуть враховані.
У цілому батьки задоволені новим запропонованим приміщенням для навчання музикою їхній дітей.
У Черкаській мерії заявляють, що після екскурсії батьки вихованців музичної школи №2 ледь не закохалися у нове приміщення
16.03.2012 15:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
15:16 18.03.2012 flower:
Брехня... ще раз брехня!!! Які 30 батьків,-5- тай ті висловлювали своє обурення.Чому показують і фотографують тільки ті класи,що мають вікна на вулицю, а не говорять про те, що кабінети з іншого боку з вікнами у коридор.Якщо зробити стіну,то коридор буде в суцільній темряві.Як працювати в них викладачам весь день при штучному освітленні? Всі приміщення треба ще ділити на кімнатки.Дітей загонять у довгий коридор з одним виходом... а у випадку якоїсь надзвичайної ситуації що робить?Виплигувати з другого поверху у вікна?Під класами зроблять їдальню...Де хто бачив таке?Всі харчоблоки та холодильники при школах в окремому корпусі.Дозвільний центр повинен мати автостоянку.Зроблять її під вікнами школи?Додадуть маршрути автобусів.А хто на це піде з перевізників-їздити по малоприбутковим маршрутам.Хто спитав їхньої згоди? витрати на проїзд дітей будуть перевищувати плату за навчання.А кадмій?130 років осідав навколо фабрики.Нікуди він не дівся.