Випускник Черкаського ФІМЛі Володимир Савраненко здобув рекордні 800 балів на Національному мультипредметному тесті (НМТ)

Випускник Черкаського ФІМЛі Володимир Савраненко здобув рекордні 800 балів на Національному мультипредметному тесті (НМТ)За повідомленням Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, Савраненко Володимир, випускник Черкаського фізико-математичного ліцею (Phymly Cherkasy) здобув рекордні 800 балів на Національному мультипредметному тесті (НМТ), не зробивши жодної помилки. Це досягнення стало поки що єдиним результатом у всій Черкаській області.

Отримати такі результати на цьому тесті є надзвичайно важким завданням, але наш школяр зміг набрати максимальні бали з української мови, математики, історії України та фізики.

Цей результат не тільки підкреслює потенціал Володимира, але й ставить його в число найуспішніших випускників не лише свого ліцею, але й закладів з всієї України.

Дякуємо педагогам Черкаського фізико-математичного ліцею Корнієнко О.В., Десятнікову І.В., Ридвану В.В. та Ткаченко С.М. за важливий вклад та підготовку до іспитів.

Фінальні черкаських учнів результати очікуємо згодом.
08.07.2024 12:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter