"Останній дзвоник" у Смілі пройшов без квітів. Зекономлені 183 тис. грн. передано на ЗСУ

Як повідомили в Управлінні освіти Смілянської міської ради, в усіх закладах загальної середньої освіти міста свято "Останнього дзвоника" пройшло під гаслом відмови від квітів, а зекономлені кошти передаються на допомогу воїнам.

У день проведення свята Останнього дзвоника педагогічні, учнівські та батьківські колективи закладів загальної середньої освіти не забули подякувати нашим захисникам, взявши участь в акції «Подякуймо Збройним Силам України». Дякували за можливість упродовж 2023-2024 навчального року вчитися, демонструвати свої таланти, беручи участь у конкурсах та змаганнях, жити цікавим шкільним життям.

Як зазначають на сторінці Смілянської міськради, у ході акції зібрано майже 183 тисячі гривень, за які буде придбано для Збройних Сил України 8 дронів, засоби радіоелектронної боротьби, сучасний принтер, закуплено смаколики, засоби гігієни, необхідні речі та передано кошти окремим бригадам на ремонт автомобілів.

Свято Останнього дзвоника завершило важкий навчальний рік в умовах воєнного стану, а попереду літні активності та довгі літні канікули. Цьогоріч випускається із закладів загальної середньої освіти Сміли 378 одинадцятикласників. З них п’ятеро мають срібні медалі і 15 золотих медалістів. Із дев’ятих класів випускається 683 смілянських хлопців і дівчат. Серед їх числа 41 учень, який отримав свідоцтво з відзнакою.

Сміла.ua
31.05.2024 13:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter