2024 року національний мультипредметний тест в Черкаській області складатимуть 9 614 осіб

Абітурієнти Черкащини завершили реєстрацію для проходження національного мультипредметного тесту. Цьогоріч його складатимуть 9614 осіб. Це – випускники шкіл, студенти профтехів і студенти І-ІІ курсів закладів фахової довищої освіти регіону. Як інформують у Черкаській ОВА, про це повідомив начальник обласного управління освіти і науки Валерій Данилевський на брифінгу.

Як він зауважив, серед обов’язкових предметів для складання – українська мова, математика, історія України. Решта на вибір.

– Цьогоріч, обираючи під час реєстрації предмет за вибором, абітурєнти надали перевагу англійській мові, – розповів Валерій Данилевський. – Тестування з неї складатимуть понад 3 тис. осіб. Також вступники зупинились на біології, географії, українській літературі, фізиці та хімії. Найменше складатимуть тести із німецької та французької мов.

Основна сесія НМТ проходитиме в області з 18 травня по 25 червня. До проведення національного мультипредметного тесту буде залучено 415 науково-педагогічних працівників. Усі вони пройшли відповідне навчання.

– Незмінним пріоритетом під час складання НМТ залишається безпека учасників, – наголосив Валерій Данилевський. – Усі заклади мають укриття. А проведення тестування відбуватиметься з дотриманням правил безпеки.
03.05.2024 10:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter