Табурець: 96 % шкіл Черкаської області мають можливість користуватися укриттями - власними або іншими

Табурець: 96 % шкіл Черкаської області мають можливість користуватися укриттями - власними або іншими На Черкащині продовжують працювати над розширенням фонду захисних споруд у закладах освіти. Це – незмінний пріоритет для регіону. Як інформують у Черкаській ОВА, на цьому наголосив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Як він розповів, наразі коштом держсубвенції в області облаштовують 7 укриттів у школах. Зокрема, 2 проекти з капремонту протирадіаційних укриттів, ще 5 – їхнє будівництво. Громади співфінансують ці роботи.

З перебігом будівництва одного з таких укриттів в Маньківській тергромаді керманич області ознайомився під час робочого візиту.

– Роботи активно тривають, – зауважив Ігор Табурець. – Укриття розраховане на 450 місць. Воно вміщатиме як школярів цього закладу, так і дошкільнят із сусіднього. Комунікації, комфорт, відповідність нормам – головні акценти проекту.
Табурець: 96 % шкіл Черкаської області мають можливість користуватися укриттями - власними або іншими

За словами начальника ОВА, на сьогодні мають можливість використовувати укриття (власні та інших суб’єктів господарювання) вже 96% шкіл області. Роботи у цьому напрямку тривають.
21.11.2023 08:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter