У черкаській школі відбувся STEAM-івент «Виготовлення технологічних іграшок»

У черкаській школі відбувся STEAM-івент «Виготовлення технологічних іграшок»Як інформують у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, в одному з міських закладів освіти близько 6 років практикують виготовлення механізмів із простих підручних матеріалів. Сьогодні понад 80 школярів узяли участь у проєкті «Виготовлення технологічних іграшок».

Зокрема, створили 10 локацій: гідравлічний кран, гідравлічний підйомник, гідравлічний прес, фонтан Герона, легені людини, пральна машина, вентилятор, пилосос, радіоприймач, механічна рука. В кожній локації учні-інструктори продемонстрували напрацювання своїх груп.

Профільна заступниця міського голови Анастасія Чубіна разом із заступницею директора департаменту освіти та гуманітарної політики – начальницею управління освіти Надією Євчак завітали до школи та вручили відповідні сертифікати учням та їхнім наставникам за наполегливу працю.

Відзначимо, що освітній проєкт вдалося реалізувати у рамках Міської програми виділення грантів Черкаського міського голови у галузі загальної середньої освіти.
01.11.2023 11:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter