Ігор Табурець: 97% закладів освіти регіону можуть працювати у форматі офлайн

Як інформують у Черкаській ОВА, на Черкащині завершується підготовка до старту навчального року. На сьогодні 97% закладів освіти регіону можуть працювати у форматі офлайн. Про це повідомив Ігор Табурець на брифінгу.

Як він зауважив, у цьому питанні ключове – безпекові спроможності.

– У тісній координації з центральними та місцевими органами виконавчої влади ми зробили все можливе для того, щоб діти мали змогу здобувати освіту у звичних форматах, – наголосив Ігор Табурець. – З лютого 2022 року нам вдалося облаштувати 665 додаткових найпростіших укриттів у закладах освіти. Крім того, 157 закладів освіти використовують укриття інших суб’єктів господарювання.

До 1 вересня ОВА, органи місцевого самоврядування та засновники закладів освіти визначають форму навчання: очна, дистанційна, змішана. За потреби окремі школи можуть переводитися з однієї форми навчання на іншу, пропозиції напрацьовуються та формуються ОМС спільно з батьками дітей і подаються до ОВА. Рішення залежить, зокрема, від безпекової ситуації в регіоні. Також, як і минулого року, батьки можуть обрати форму навчання, відмінну від очної (дистанційну, сімейну, екстернатну).

– Водночас там, де очне навчання організувати неможливо, наше завдання – створити інші можливості для доступу до освіти, – зазначив Ігор Табурець. – Передовсім ідеться про забезпечення гаджетами як вчителів, так і дітей. Завдяки домовленостям Міністерства освіти і науки з компаніями та організаціями-партнерами педагогічні працівники закладів загальної середньої та профтехів, які навчають здобувачів освіти з числа ВПО, отримали 1 578 ноутбуків. Крім того, за рахунок місцевих бюджетів придбано 505 одиниць ком’ютерної техніки. Робота в цьому напрямі триває.

Начальник ОВА наголосив на обов’язковому дотриманні правил безпеки під час оголошення сигналу про повітряну тривогу.
31.08.2023 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter