ЧМР: Учням - переможцям Всеукраїнських олімпіад та конкурсів вручили міські премії

ЧМР: Учням - переможцям Всеукраїнських олімпіад та конкурсів вручили міські преміїУ Черкасах відбулася зустріч міської влади та учнівської молоді. Як повідомляють у ЧМР, під час заходу відзначили талановитих школярів та їхніх педагогів та вручили премії.

Привітали розумників та викладачів міський голова Анатолій Бондаренко і його профільна заступниця Анастасія Чубіна.

Премії учням-переможцям Всеукраїнських олімпіад та конкурсів, педагогічним та науково-педагогічним працівникам, які підготували цих переможців, а також учням, які мають найвищі досягнення за результатами Національного мультипредметного тесту (у 2023 році – це 2 результати по 200 балів), встановлюються відповідно до міської програми розвитку загальної середньої освіти м.Черкаси на 2022-2027 роки.

Цьогоріч премії за перемогу у Всеукраїнських олімпіадах отримують 21 учень та 23 педагогічних і науково-педагогічних працівники. Розмір винагороди - 5000 грн. за перше місце, 2000 грн за друге місце і 1000 грн – за третє.

Ще 6 випускників цьогоріч відзначені преміями по 10000 гривень за найкращі результати по НМТ. Це Іван Лініченко та Юлія Новаківська з ФІМЛІ, Анастасія Продіус, Іванна Швець із спеціалізованої школи №17, Антон Бєляєв та Володимир Гончаренко зі школи №21. Вони продемонстрували найкращі знання з української мови, математики, англійської мови та біології.
31.08.2023 09:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter