У Черкасах пройшло публічне обговорення на тему запобігання сексуального насильства, пов'язаного з війною

Публічне обговорення взаємодії органів місцевої влади та громадськості у попередженні та реагуванні на сексуальне насилля, пов’язане з конфліктом, відбулося у Черкасах. Як інформують у ЧМР, представники різних гілок влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, правоохоронці та юристи озвучили свої напрацювання. Разом шукали можливі шляхи співпраці для допомоги постраждалим від насильства під час агресії рф в Україні.
У Черкасах пройшло публічне обговорення на тему запобігання сексуального насильства, пов'язаного з війною

Заступниця голови Марина Гаркава подякувала представникам Уряду і всім причетним за масштабну роботу з протидії насильству та за увагу до нашого регіону, де проводиться нинішня зустріч.

«Ми бачимо сьогодні високий рівень психологічної травми в нашому суспільстві. І, за досвідом країн, які пережили війну, розуміємо, що рівень насилля може, на жаль, зростати, – сказала Марина Гаркава. – Тому міська влада намагається завчасно реагувати і протидіяти різним проявам насильства, працюємо з міжнародними партнерами. У Черкасах створена координаційна рада з протидії насильству, працює мобільна бригада, яка виїздить на виклики громадян про факти насильства. Маємо для цього 2 автомобілі. І до кінця року сподіваємося у співпраці з фондом народонаселення ООН відкрити кризовий центр для жінок, які постраждали від насильства. Крім того, в місті постійно діють гарячі лінії Центру соціальних служб, куди можуть звернутися постраждалі».

Під час зібрання Урядова уповноважена з питань гендерної політики, голова Міжвідомчої робочої групи з питань протидії сексуальному насильству, пов’язаному зі збройною агресією росії проти України та надання допомоги постраждалим Катерина Левченко презентувала напрацювання, зроблені на рівні держави, для протидії сексуальному насильству під час конфлікту.
03.08.2023 08:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter