У Черкаській медичній академії відбувся випуск студентів

У Черкаській медичній академії відбувся випуск студентів Як інформують у Черкаській міськраді, у Черкаській медичні академії відбувся випуск студентів – майбутніх парамедиків, спецфельдшерів та реабілітологів. Дипломи отримали більш як півсотні молодих фахівців охорони здоров’я, котрі надзвичайно затребувані в Україні. Вони лікуватимуть і мирне населення, і воїнів.

Із закінченням навчального закладу випускників привітали керівники міста, області та медичної галузі.

« Ми першими в Україні почали підготовку медичних реабілітологів та парамедиків. Днями пройшли всю процедуру й отримали ліцензію на підготовку терапевтів-реабілітологів та фармацевтів на рівні магістрів, – зазначила ректор Черкаської медичної академії, заслужена лікарка України Інна Губенко. – Попри складність навчання в умовах воєнного стану наш заклад проводив усі практичні заняття студентів на базі та за участі фахівців лікувально-профілактичних закладів. Тому випускники володіють необхідними вміннями і навичками, аби гідно поповнити лави медичних працівників».

Митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан вручив колективу Черкаської медичної академії благословенну грамоту святителя-хірурга Луки за значний внесок у лікування людей, за милосердя та благодійність у допомозі подолання недугів. Затим освятив аудиторію на честь Святителя в медичній академії та благословив студентів на успіхи в майбутній професії.
15.06.2023 12:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter