Цього літа на Черкащині працюють 156 пришкільних таборів, - Олександр Шамрай

Понад 18 тисяч школярів Черкащини охоплено всіма формами літнього оздоровлення, відпочинку та дозвілля. Як інформують у Черкаській ОВА, про це повідомив заступник очільника області Олександр Шамрай на брифінгу.

Як він розповів, з початку червня у 27 тергромадах області розпочали роботу 156 пришкільних таборів. Їх відвідують понад 12 тис. дітей, віком від 7 до 12 років.

– Перед стартом роботи табори пройшли належну перевірку, – зауважив Олександр Шамрай. – Її здійснили представники санітарно-епідеміологічної служби та ДСНС. Безпека понад усе, тому всі заклади мають укриття. Вони облаштовані, відповідно до вимог.

У таборах для школярів організовано низку інтерактивів. Зокрема, це екскурсії, ігри та квести, конкурси, змагання, спортивно-оздоровчі та культурно-просвітницькі заходи. Водночас тут працюють гуртки та спортивні секції. Також у закладах забезпечено одноразове харчування – обід.

– Крім роботи пришкільних таборів, у школах області впродовж червня працюють літні мовні табори та наукові школи, – розповів заступник голови ОДА. – Зокрема, у місті Черкаси функціонують 45. Їх відвідує понад дві тисячі учнів. А загалом по області таким видом літнього дозвілля охоплено близько 6 тис. школярів.

Завдяки підтримці держави та партнерів з’являється ще більше можливостей для оздоровлення та відпочинку дітей. Зокрема, на запрошення Фундації Олени Зеленської 28 дітей ВПО із 6 дитячих будинків сімейного типу відпочиватимуть у дитячому таборі оздоровлення та відпочинку «Артек-Буковель».

– Ще 10 дітей, які за станом здоров’я та малий вік не можуть перебувати у таборі, проживатимуть на території Буковелю з батьками-вихователями, – додав Олександр Шамрай.

Крім цього, 14 родин загиблих військових матимуть можливість відпочити в літньому гірському таборі в австрійських Альпах. Ця можливість надана благодійним фондом Mountain Seed Foundation.

Ще 15 дітей, батьки яких загинули в російсько-українській війні, матимуть можливість упродовж трьох тижнів відпочити й отримати психологічну підтримку у штаті Джорджія. Проживатимуть діти у спеціально підготовлених родинах. Для них працюватиме денний табір, де будуть різноманітні розваги, екскурсії, подорожі. Ініційований такий відпочинок організацією NGO Together ministry за підтримки ГО «Рух реформації».
14.06.2023 17:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter