П'ять обдарованих дітей отримуватимуть стипендії Черкаської облради, - Сущенко

Як інформує на фб 1-й заступник голови Черкаської облради Роман сущенко, ще п'ять юних обдарованих жителів Черкащини отримуватимуть стипендії облради.

Днями Комісія з питань призначення стипендії голови Черкаської обласної ради обдарованим дітям згідно з своїми повноваженнями та нормами чинного законодавства консолідовано та солідарно ухвалила претендентів на її здобуття.

Загалом на розгляд комісії номінувалися 14 претендентів, які продемонстрували яскраві результати реалізації своїх талантів. Кандидатів подали відповідні профільні та структурні підрозділи у служби виконавчої влади у сфері культури, (2 особи), служби у справах дітей (1 особа), спорту (7 осіб), освіта (4 особи). Відповідно до критеріїв обрали найкращих з кращих.

Після відповідного затвердження рішенням комісії Черкаською обласною радою упродовж року обдаровані діти віком від 6 до 18 років отримуватимуть стипендії у розмірі двох прожиткових мінімумів. Вважаю, що це серйозна мотивація для розвитку та конкуренції дитячих талантів у Черкасах та області.

Денис Сирцов

Провінція
17.12.2021 17:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter