Прокуратура: Рішення Жашківської райради про закриття дитячо-юнацької спортшколи визнано незаконним

За принципової позиції Черкаської обласної прокуратури господарським судом 08.12.2021 задоволено позов Уманської окружної прокуратури, як наслідок визнано незаконним та скасовано рішення Жашківської районної ради «Про ліквідацію комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа».

Так, ювенальним прокурором встановлено, що вказане рішення органу місцевого самоврядування прийнято всупереч вимог чинного законодавства України без погодження із Міністерством молоді та спорту України.

Щорічно вказаний заклад відвідувало майже 150 дітей району, прийняття рішення про припинення діяльності закладу позбавило вихованців дитячого та юнацького віку права на здобуття позашкільної освіти спортивного профілю.

Відповідно з метою захисту прав дітей та забезпечення реалізації державної політики у молодіжній сфері, напрямі фізичної культури і спорту прокуратурою оскаржено у судовому порядку вказане рішення районної ради, а судом підтримано правову позицію прокурора та скасоване рішення органу місцевого самоврядування, як так, що винесене з порушенням процедури прийняття та суперечить інтересам територіальної громади.

Денис Сирцов

Провінція
14.12.2021 14:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter