Чотири вчителі з Черкащини братимуть участь у Всеукраїнському конкурсі "Учитель року-2022"

Як інформують у Департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради, 31 жовтня закінчилася реєстрація на Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2022». За три тижні оргкомітет отримав майже 3 тис. заявок з усіх регіонів країни за чотирма номінаціями: «Біологія» (856 осіб), «Інформатика» (1068 осіб), «Мистецтво» (482 особи), «Основи правознавства» (519 осіб).

Серед учасників - і четверо черкаських учителів у таких номінаціях: «Біологія»: Довгаль Людмила Володимирівна, Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів N 3), Грицаченко Тетяна Анатоліївна, ДНЗ "Черкаське вище професійне училище". «Інформатика»: Присяжнюк Тетяна Юріївна, Черкаська спеціалізована школа 28, Солодовник Михайло Юрійович, Черкаська гімназія № 31.

Перший етап розпочнеться у грудні, його організовують обласні заклади післядипломної педагогічної освіти. Конкурсні випробування дадуть змогу учасникам продемонструвати професійну компетентність, методичну майстерність, мобільність мислення, творчість і новаторство. Кращі з педагогів візьмуть участь у другому етапі, якій відбудеться навесні.

Нагадаємо, у вересні цього року рішенням Кабінету Міністрів України збільшено преміальний фонд конкурсу. Переможці отримуватимуть премію в розмірі 65 тис. грн, а лауреати, які посядуть 2 та 3 місця, – премії в розмірі 58,5 тис. грн та 52 тис. грн відповідно. Це вдвічі більше, ніж минулого року.

Кіндрат Булавін

Провінція
11.11.2021 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter