Черкаський виконком встановив вартість харчування у дитсадках на 2022 рік

Черкаський виконком встановив вартість харчування у дитсадках на 2022 рік За інформацією Черкаської міськради, вартість харчування дітей у закладах дошкільної освіти Черкас та розмір батьківської плати на 2022 рік встановив виконавчий комітет.

Зокрема, у комунальних дитсадках та у дошкільному підрозділі Черкаського навчально-виховного об’єднання «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 36 ім.Героїв-Прикордонників» грошові норми харчування на одну дитину в день становитимуть для дітей від 1 до 4 років - 40,72 грн.; для дітей від 4 до 6(7) років - 53,18 грн.

У дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) санаторного типу №74 «Лісова пісня» Черкаської міської ради: для дітей від 1 до 4 років - 63,48 грн.;для дітей від 4 до 6(7) років - 85,04 грн.; для дітей від 4 до 6(7) років з цілодобовим перебуванням - 85,04 грн.

У літній оздоровчий період (90 днів) витрати на харчування дітей у закладах дошкільної освіти міста будуть збільшувати на 10% для придбання свіжих овочів і фруктів.

Даним рішенням також встановили розмір плати, що вносять батьки, за харчування дітей у дитсадочках на рівні 60% від фактичної вартості харчування. Натомість розмір батьківської плати для багатодітних сімей, які мають 3 і більше дітей, зменшать на 50%.

Безкоштовним буде харчування у дитсадочках у 2022 році для таких категорій:
- дітей-сиріт;
- дітей, позбавлених батьківського піклування;
- дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних групах;
- дітей з інвалідністю;
- дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”;
- дітей з числа внутрішньо переміщених осіб, дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів;
- дітей з числа осіб, визначених у статті 10 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

фото ЧМР

Кіндрат Булавін

Провінція
11.11.2021 10:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter