У міськраді Черкас вручили подяки директорам найкращих шкіл Черкас

За інформацією Черкаської міськради, під час засідання виконавчого комітету Анатолій Бондаренко та Марина Гаркава вручили подяки колективам шкіл за зайняття лідируючих позицій в рейтингу шкіл України.
У міськраді Черкас вручили подяки директорам найкращих шкіл Черкас

Зокрема, відзначили педагогічний колектив Черкаського фізико-математичного ліцею (в.о.директора Плющай Іван Іванович) за високі результати навчання учнів, досягнуте III місце в рейтингу закладів загальної середньої освіти України та I місце в рейтингу закладів загальної середньої освіти Черкас за результатами зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року.

Подяку вручили педагогічному колективу Черкаського гуманітарно-правового ліцею (директор Гайдук Віктор Гаврилович) за високе місце ліцею в рейтингу закладів загальної середньої освіти України та II місце в рейтингу закладів загальної середньої освіти Черкас за результатами зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року.

Відзначили також педагогічний колектив Першої міської гімназії (директор Саєнко Сергій Іванович) за високе місце гімназії в рейтингу закладів загальної середньої освіти України та III місце в рейтингу закладів загальної середньої освіти Черкас за результатами зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року.

Денис Сирцов

Провінція
07.09.2021 13:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter