ЧНУ посів 41-е місце в консолідованому рейтингу внз України

Як інформують у ЧНУ, напередодні вступної кампанії інформаційний ресурс «Освіта.ua» опублікував щорічний Консолідований рейтинг українських закладів вищої освіти, що у 2021 році охоплює 242 заклади ЗВО України.

За результатами загального рейтингу, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького займає 34 місце. А це на 7 позицій вище, ніж у 2020 році (41 місце).

Слід зазначити, що для складання Консолідованого рейтингу вишів, використані відомі рейтинги університетів країни: «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал ЗНО на контракт», кожен з яких використовує важливі критерії оцінювання.

Зокрема, у рейтингу «Топ-200 Україна», що складається Центром міжнародних проектів «Євроосвіта», використовувалися відкриті дані прямих вимірів, виставлені на відкритих вебресурсах незалежних національних та міжнародних організацій і установ. Цього року під час формування рейтингової таблиці було враховано тенденції розвитку української та світової освіти, що зазнали змін, зокрема через вплив пандемії.

Результати «Рейтингу «Scopus» базуються на показниках бази даних Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються закладом освіти або його педагогічними працівниками у наукових виданнях.

Рейтинг «Бал ЗНО на контракт» містить інформацію про показники середнього бала ЗНО абітурієнтів, яких у 2020 році зараховано до вишів на навчання за контрактом. Зазначений рейтинг фактично визначає лідерів серед закладів освіти, у яких вступники виявили бажання здобувати вищу освіту за власні кошти.

ЧНУ посів 41-е місце в консолідованому рейтингу внз України
07.07.2021 17:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter