Для складання ЗНО в Черкаській області створили 48 пунктів оцінювання

Для складання ЗНО в Черкаській області створили 48 пунктів оцінювання 21 травня в Черкаській області стартує державна підсумкова атестація та зовнішнє незалежне оцінювання. Завершаться вони 15 червня. Складатимуть ЗНО у 48 пунктах оцінювання з дотриманням усіх карантинних обмежень. Про це повідомив начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський, інформують в ОДА.

Для проходження державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання в області зареєстровано 10 553 особи. У цьому році здобувачі повної загальної середньої освіти мають складати ДПА у формі ЗНО із чотирьох предметів: українська мова, математика, іноземна мова або історія України (період ХХ − початок ХХІ століття) та один навчальний предмет на вибір учня (студента).

В області працюватиме 48 пунктів тестування, з них 38 – у закладах загальної середньої освіти, 5 – закладах вищої освіти, 4 – закладах фахової передвищої освіти, 1 – заклад професійно-технічної освіти. Пункти розташовані в 13 округах, а саме: у містах Золотоноша, Черкаси, Сміла, Канів, Умань, Жашків, Корсунь-Шевченківський, Шпола, Тальне, Городище, Монастирище, Христинівка, Чорнобай. Для проведення ЗНО підготували близько 2600 педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів загальної середньої та вищої освіти області.

Для тих випускників, які не зможуть узяти участь в основній сесії, зможуть зареєструватися для проходження ЗНО у додаткову сесію, яка відбудеться з 29 червня до 14 липня.

Вступні випробування для здобуття другого (магістерського) рівня вищої освіти будуть проведені 30 червня та 02 липня. Для учасників тестування створені 6 пунктів проведення вступних випробувань, які розташовані у містах Черкаси та Умань.
14.05.2021 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter