Черкаські випускники мають можливість виграти грант на рік навчання в Українській академії лідерства

Молодь Черкащини може виграти грант на рік навчання в Українській академії лідерства. Кандидатам, які успішно пройдуть відбір, покриють понад 92% вартості програми.

Навчальна програма Української академії лідерства — це річний курс розвитку для молоді віком від 16 до 20 років. В Академії підлітки беруть час для того, щоб розкрити свій лідерський потенціал і покликання, отримати практичний досвід створення проєктів та зважено обрати професію.

Молодь спілкується із лекторами Києво-Могилянської академії, Українського католицького університету та інших провідних університетів країни. Студенти зустрічаються із підприємцями, експертами з різних сфер, громадськими діячами та урядовцями.

Під час навчальних експедицій Україною та світом, спілкуванні з успішними людьми підлітки знаходять своє місце в країні. Практичний досвід і робота у команді допомагають їм стати впевненішими у своїх силах. Студенти вчаться розуміти свої емоції і керувати ними, дбати про своє тіло та займатися спортом. Це нестандартне навчання, яке рівноцінно включає інтелектуальний, емоційний та фізичний розвиток.

“Академія — це різноманітність і поєднання непоєднуваного: зранку ти слухаєш лекцію про проєктний менеджмент, потім бігаєш зі спортсменом, а потім у тебе майстерклас з кулінарії. І це наштовхує на нові ідеї — наприклад, запустити проєкт зі здорового способу життя!, — ділиться випускниця Софія Школик.

“Я навіть не уявляла, що таке може бути в Україні! Поруч з дітьми ментори — дуже мудро підібрані різносторонні люди. Вони відстежують особистісний розвиток дитини та підтримують. Я не думала, що може бути таке занурення у дітей! Мій син повернувся дорослою сформованою особистістю, з системним мисленням та умінням планувати. Став самостійним від порядку у речах та помитого посуду до рішень, куди вступати та як жити. Це був правильний вибір на 200%.”, — розповідає мама випускника Тамара Газда.

Українську академію лідерства створили у 2015 році. За 6 років в Академії напрацювали програму з власного досвіду і сучасних освітніх практик США, Європи та Ізраїлю.
13.05.2021 18:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter