Триває реконструкція Жашківської спеціалізованої школи №1

Триває реконструкція Жашківської спеціалізованої школи №1 Як інформують у Черкаській ОДА, опорна Жашківська спеціалізована школа №1 з поглибленим вивченням окремих предметів змінюється. Завдяки програмі Президента України #ВеликеБудівництво тут утеплили стіни та продовжують оновлюватися як зовнішньо, так і внутрішньо.

– Торік школа потрапила до програми Президента Володимир Зеленський #ВеликеБудівництво – відтоді її не впізнати, – відзначає очільник області Олександр Скічко. – Школу утеплили, повністю оновили фасад. Територіальна громада і батьківський колектив захотіли, щоб було ще краще, – паралельно повністю замінили склопакети та відремонтували дах. Оновили їдальню. Встановили систему відеонагляду. За зовнішнім наповненням не забули й про внутрішнє: у школі діє маса різноманітних гуртків – від робототехніки до спортивних секцій. Діти активно залучаються до волонтерських проектів.
Розпочинає свою освітню історію заклад з 1977 року. Велика за площею, нині тут навчається майже 900 учнів. У перспективі заклад може стати опорним. Втім до 2020 року тут не проводили належних ремонтних робіт, зовнішнього фасаду зокрема.

– Будівля, яка не знала ремонту понад 40 років самі розумієте який має вигляд, – відзначає в.о директора школи Олександр Ярош. – Зовні облітала плитка, школа потріскалася. Тож, коли випала нагода доєднатися до #ВеликеБудівництво – відразу ж це зробили та взялися до утеплення стін. Вартував проект 7,7 млн грн. Роботи тривали все літо, на днювали й ночували тут. Загалом в школі ніби було тепло, але у деяких кабінетах одного крила будівлі температура взимку не перевищувала 13 градусів і їх ніяк не можна було нагріти. Ми, звісно ж, ремонтували опалення, але суттєво це проблеми не вирішувало.

Окрім утеплення, у школі вже коштом міського бюджету провели заміну склопакетів та ремонтують дах. Фінансово долучаються і батьківський колектив, завдяки чому поробили відкоси на вікнах.
11.05.2021 18:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter