Троє педагогів з Черкащини - серед переможців всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021»

Як інформують у Черкаській ОДА, троє педагогів області здобули призові місця всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021».

Вчитель української мови та літератури Черкаського гуманітарно-правового ліцею Черкаської міської ради Катерина Молодик стала абсолютною переможницею у номінації «Українська мова та література». Вона має 6 років педагогічного стажу. У своїй педагогічній практиці керується саме принципом інноваційності й відкритості до змін. Як молодий учитель, сама має бути учнем, відзначає вона: виходити із зони комфорту, вдосконалювати професійні компетентності, розвивати творче мислення.

Алла Левченко, учитель математики Тальнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, увійшла у п’ятірку кращих учителів математики України (ІV рейтингове місце). Має понад 27 років педагогічного стажу. Свою роботу будує як процес співпраці з учнями, діяльність спрямовує на розвиток в учнів логічного, критичного, творчого мислення та успішно працює над ідеєю «Розвиток творчих здібностей та пізнавальної самостійності учнів шляхом застосування інтерактивних методів навчання математики».

«Вчителем-інноватором» за інтеграцію у трудовому навчанні став Микола Цимбал, учителя трудового навчання Черкаської гімназії № 9 імені О.М. Луценка. Увійшов у 12-ку кращих зі всієї України. Микола Цимбал зумів змінити ставлення до викладання праці хлопцям в гімназії. Він спостерігає за новаціями у світі й застосовує цікаві методи та форми роботи у своїй учительській діяльності. Учитель за підтримки адміністрації та влади перетворив старий радянський кабінет праці у справжню лабораторію сучасних технологій.
23.04.2021 18:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter