Заслуженого вчителя України з черкаського колегіуму "Берегиня" Валентину Москальчук привітали з ювілеєм

Заслуженого вчителя України з черкаського колегіуму "Берегиня" Валентину Москальчук привітали з ювілеєм Як інформують у Департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, свій ювілей – 70 років - відзначає заступниця директора та вчителька Черкаського колегіуму «Берегиня» Валентина Москальчук. Щоб її привітати, до закладу завітали заступниця міського голови Черкас Марина Гаркава та начальник управління економічного розвитку, планування, звітності та обліку департаменту освіти Богдан Бєлов.

Так, за заслуги в реалізації державної політики в галузі освіти, високий професіоналізм, педагогічну майстерність, впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді Валентину Михайлівну нагородили медаллю «За сумлінну працю».

«Вчитель – це не професія, це покликання. Вчитель - це людина, яка формує не просто світогляд майбутніх поколінь, а, по суті, визначає, якою буде країна за 20-30 років. Адже чим освіченішою, ерудованішою, начитанішою, грамотнішою, різнобічнішою, розумнішою вийде за шкільні двері наша черкаська молодь, тим успішнішими будуть і Черкаси, і Україна. Ми надзвичайно вдячні вам за вашу самовідданість, за ваші знання та життєвий досвід, якими ви щедро ділитесь із юними черкасцями. Завдяки вам наше місто розвиватиметься і процвітатиме», - зауважила Марина Гаркава.

Відзначимо, що за сумлінну багаторічну працю Валентина Михайлівна нагороджена грамотами міського та Головного управлінь освіти і науки, департаментів Черкаського міськвиконкому та Черкаської обласної державної адміністрації, Міністерства освіти і науки України, присвоєно почесне педагогічне звання «Заслужений учитель України».
07.04.2021 17:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter