У Чигирині триває масштабна модернізація закладів освіти

У Чигирині триває масштабна модернізація закладів освіти Чигиринська громада проводить масштабну модернізацію закладів освіти. Про це інформують у Черкаському прес-клубі.

Відтепер школярі Чигиринського опорного закладу загальної середньої освіти №2 обідатимуть у європейській їдальні, що може вмістити одночасно 160 дітей. Осучаснено не лише стіни та меблі – модернізовано і обладнання шкільного харчоблоку.

- Цьогоріч школи громади чекає цілий ряд оновлень, - констатує міський голова Чигирина Віктор Харченко. – За кошти освітньої субвенції громада планує оновити фасад Чигиринської ЗОШ №1. На останній сесії Чигиринської міської ради було виділено 1, 3 млн. грн. на будівництво нової котельні для школи села Тіньки. Уже зроблено проект котельні, яку буде споруджено на території школи замість старої, розташованої у шкільному підвалі.

- Найближчим часом будуть виконані роботи по усуненню недоліків фасадних робіт по школі №2. Торік, у рамках програми «Велике будівництво», Чигиринська громада отримала 17 мільйонів гривень на роботи з енергозбереження у ЗОШ №2. Із них близько шести пішло на ремонт даху, до півтора мільйона - на заміну вікон, решта – на утеплення приміщення та фасадні роботи. Проект на утеплення був виготовлений за 2 тижні, але тендерна процедура затяглася і підрядник зміг розпочати роботи лише у листопаді, - розповідає начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Чигиринської міської ради Віталій Синяков.- Оскільки часу на виконання робіт було дуже мало, а зробити все треба було до кінця 2020 року (інакше кошти повернулися б до державного бюджету), підрядник намагався встигнути із роботами в короткі строки. Наразі виконавець будівельних робіт перероблятиме за власний рахунок ту частину фасаду, що почалася лущитися через вплив вологи та низьких температур. Ми маємо від підрядника гарантію на 10 років – він без проблем погодився переробити частину фасаду, яка цього потребує. Роботи планують розпочати відразу зі стійким потеплінням.
31.03.2021 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter