У Черкаській облраді пропонують продовжити до 2023 року дію програми "Інноваційні школи Черкащини"

У Черкаській облраді пропонують продовжити до 2023 року дію програми "Інноваційні школи Черкащини" Депутати обласної ради на засіданні профільної постійної комісії рекомендували до розгляду на сесії низку освітніх програм. Серед них продовження до 2023 року обласної цільової програми “Інноваційні школи Черкащини”. Про це інформують у Черкаській облраді.

- Це єдина в Україні обласна програма, яка спрямована на розвиток інноваційних технологій у закладах освіти. ЇЇ реалізація здійснюватиметься коштом місцевих бюджетів, залишків субвенції та інших джерел. Ми поновили заходи, внесли корективи, враховуючи нову українську школу, - зауважила заступниця начальника Управління освіти і науки Оксана Сімушіна.

Також вона додала, що за попередній період реалізації програми спрямовано 99 млн на 29 інноваційних шкіл (22 млн грн з обласного бюджету і 56 млн грн - із місцевих). До того ж поновлено навчальну базу кабінетів фізики, хімії, біології, відремонтовано дахи навчальних закладів, утеплено фасади, оновлено спортивні зали та харчоблоки тощо.

Також під час засідання члени постійної комісії погодили продовження програми "Шкільний автобус" до 2024-го року. За словами Оксани Сімушіної, автопарк зношений і для підвозу школярів у новостворених ОТГ потрібні ці автобуси.

Окрім того, депутати погодили продовження програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій "Сто відсотків" до 2023 року, програму підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2023 року"

Також на засіданні комісія погодила внесення змін до програми підтримки закладів вищої освіти Черкаської області в частині посилення протипожежного та техногенного захисту будівель Черкаського політехнічного технікуму. Увесь комплекс робіт заплановано виконати до 2024 року і загальна вартість складає 3 млн грн. Під час обговорення члени комісії запропонували звернутися до Черкаської міської ради із проханням долучитися до співфінансування цих заходів.
12.02.2021 13:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter