У Черкасах пройшов Регіональний фестиваль з робототехніки FIRST LEGO League

У Черкасах пройшов Регіональний фестиваль з робототехніки FIRST LEGO LeagueПонад 200 учасників у складі 14 команд учнів початкової школи та 18 команд учнів старшої школи закладів загальної середньої освіти області взяли участь у Регіональному фестивалі з робототехніки FIRST LEGO League. Цієї суботи він відбувся в онлайн-форматі.

Кожного року команди готують проект з нової теми, оголошеної FIRST Lego League. Темою цьогорічного сезону для молодших учасників 6-10 р. є «Винахідники гри», а для учасників 9-16 років – «Твори.Грай.Рухайся».

На фестивалі на учасників чекали такі види змагань: «основні цінності», «командна модель», «кодування», «командний постер», «гра роботів», «інноваційний проект», «дизайн робота» та «основні цінності», а також активності, руханки та інтелектуальні ігри.

Цьогорічним Чемпіоном змагань стала команда «BrainsON» Черкаської санаторної школи.

За результатами участі у Черкаському регіональному фестивалі з робототехніки команди FLL Explore отримали такі перемоги:

НОМІНАЦІЯ «КРАЩЕ РІШЕННЯ»:

«Robotestik» – Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступені №7 Смілянської міської ради Черкаської області;

«SMALL ROBOT» – Жашківська спеціалізована школа №1 з поглибленим вивченням окремих предметів Жашківської міської ради Черкаської області

НОМІНАЦІЯ «КОДУВАННЯ»:

«ТОРНАДО» – Чигиринський заклад загальної середньої освіти
І-ІІІ ступенів №1 ім. Б. Хмельницького Чигиринської міської ради Черкаської області;

«LegoWonders» – Золотоніська спеціалізована школа № 2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради Черкаської області.

НОМІНАЦІЯ «КРАЩИЙ КОМАНДНИЙ ПОСТЕР»:

«Дискаврики» – Сигнаївський навчально-виховний комплекс «Заклад дошкільної освіти – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області;

«Dragons junior» – Моринський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка» Звенигородської районної ради Черкаської області;

«Fortyna» – Комунальний заклад «Степанецький ліцей – опорний заклад загальної середньої освіти Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади» Черкаської області.

НОМІНАЦІЯ «ОСНОВНІ ЦІННОСТІ»:

«BrainsON Gr.» – Комунальний заклад «Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради»;

«CYBER KIDS» – Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоніської міської ради Черкаської області.

НОМІНАЦІЯ «КРАЩА КОМАНДНА МОДЕЛЬ»:

«Green Energy» – Комунальний заклад «Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради»;

«L-STREAM» – Коробівський навчально – виховний комплекс «загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Золотоніської міської ради Черкаської області;

«Smart Junior Band» – Гельмязівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради Черкаської області;

«RobotЯги» – Чорнобаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Чорнобаївської селищної ради Черкаської області.

СПЕЦІАЛЬНА СУДДІВСЬКА НОМІНАЦІЯ «ЗА КРЕАТИВНІСТЬ ТА КОМАНДНУ РОБОТУ»:

«Oops!!!» – Черкаська гімназія №9 ім. О.М. Луценка Черкаської міської ради Черкаської області.

СПЕЦІАЛЬНА НАГОРОДА ВІД ОРГАНІЗАТОРІВ «ЧЕМПІОН»:

«Smart Junior Band» – Гельмязівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради Черкаської області.

За результатами участі у черкаському регіональному фестивалі з робототехніки команди FLL Challenge отримали такі перемоги:

НОМІНАЦІЯ «НАЙВИЩИЙ БАЛ У ГРІ РОБОТІВ»

«BrainsON» – Комунальний заклад «Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради»;

НОМІНАЦІЯ «ДИЗАЙН РОБОТА»

«Kiborgs.UA»– Черкаська гімназія №9 ім. О.М. Луценка Черкаської міської ради Черкаської області.

НОМІНАЦІЯ «ІННОВАЦІЙНИЙ ПРОЕКТ»

«SPIN» – Чигиринський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. Б. Хмельницького Чигиринської міської ради Черкаської області;

НОМІНАЦІЯ «ОСНОВНІ ЦІННОСТІ»

«МАСК» – Чорнобаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Чорнобаївської селищної ради Черкаської області.

НОМІНАЦІЯ «СУДДІВСЬКА ВІДЗНАКА» НАГОРОДА «ЗА МОТИВАЦІЮ»

«Крок в майбутнє» – Благодатнівська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів ім. Г.П. Берези Золотоніської міської ради Черкаської області

НОМІНАЦІЯ «ЧЕМПІОН»

«BrainsON» – Комунальний заклад «Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради»

«НАГОРОДУ ТРЕНЕРА» отримала БАРАНІЧЕНКО ЄВГЕНІЯ ВОЛОДИМИРІВНА, тренер команди «Smart Crazy Band» Гельмязівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради Черкаської області.

Право взяти участь у всеукраїнському чемпіонаті вибороли команди:

1.«BrainsON» – Комунальний заклад «Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради».

2.«Kiborgs.UA»– Черкаська гімназія №9 ім. О.М. Луценка Черкаської міської ради Черкаської області.

3.«Dragons» – Моринський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка» Звенигородської районної ради Черкаської області.

4.«Smart Crazy Band» – Гельмязівська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради Черкаської області.

5.«Fortyna» – Комунальний заклад «Степанецький ліцей – опорний заклад загальної середньої освіти Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади» Черкаської області.

6.«SPIN» – Чигиринський заклад загальної середньої освіти
І-ІІІ ступенів №1 ім. Б. Хмельницького Чигиринської міської ради Черкаської області.

7.«МАСК» – Чорнобаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Чорнобаївської селищної ради Черкаської області.

8.«We Makes Robots» – Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30 Черкаської міської ради Черкаської області.
09.02.2021 08:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter