Випускниця 9-ї гімназії Лілія Алєксанова отримала грант на чотирирічне навчання в США

Випускниця 9-ї гімназії Лілія Алєксанова отримала грант на чотирирічне навчання в США Як інформують у 9-й гімназії м. Черкаси, випускниця гімназії Лілія Алєксанова отримала грант на чотирирічне навчання в США.

Минулорічна випускниця гімназії Лілія Алєксанова нещодавно вступила на навчання в місто Бостон (США) в один із кращих університетів із підприємництва Babson College. Лілія стала фіналісткою програми Ukraine Global Scholars, що підтримує амбітних українців під час вступу у кращі ВНЗ світу. Вона отримала Babson Global Scholarship - стипендію що покриває всі 4 роки навчання та стала першою українкою-фіналісткою UGS в своєму університеті.

Лілія поділилася цією новиною з директором Іриною Топчій та подякувала їй за надихаючий приклад та мотивацію, як варто досягати успіху.

Лілія Алєксанова є соціальною підприємицею та активісткою за права людини. Вона заснувала соціальний стартап TouchGuide, що створює девайси для незрячих. Також, Ліля є співзасновницею YNGO PLUS, організації, що впроваджує неформальну освіту для молоді, та проєкту beYOUtiful - артвиставки, що розповідає про проблеми лукізму та гомофобії.
21.12.2020 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter