Молоді науковці Черкащини презентували свої доробки на масштабній онлайн-конференції

ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, наймасштабнішого інтелектуального змагання України, відбувся 3-8 листопада. На чотири дні всі регіони країни об’єдналися в інтелектуальний інтернет-зв’язок. Як інформують у Черкаській ОДА, серед них цьогоріч було 37 представників молодих науковців-дослідників Черкащини.
Молоді науковці Черкащини презентували свої доробки на масштабній онлайн-конференції

Уперше за всю свою історію фінал конкурсу-захисту відбувся онлайн. Виклики 2020 року дали конкурсантам захопливі можливості. Нові правила, нові умови, нові стандарти міжнародного зразка, новий досвід – це те, що запропонував цього року своїм учасникам конкурс.

Першого конкурсного дня відбувся постерний захист, де кожен з учасників захищав свій проєкт з демонстрацією електронного постера. Конференція другого конкурсного дня, на якій учасники презентували та обговорювали результати своїх робіт, активувала цікавість та допитливість до проєктів колег. Два робочі конкурсні дні стали справжньою школою набуття нових навичок, створили надзвичайну атмосферу зацікавленості та мотивацій.

Онлайн-версія змагання надала захопливі можливості не тільки почути спікерів світового масштабу, а ще й поставити їм свої запитання. Пряме включення з радником Генерального директора ЮНЕСКО Жаном-Полем Жусто Нґоме Абьяґою, а також із дипломатами українського посольства у США, які вийшли на зв’язок з Вашингтону, телемости з Мексикою та Америкою з очільником MILSET і Національної мережі науки та технологій Мексики – RED – Роберто Ідальго і провідним науковцем і керівником проєктів NASA Хорхе Сотомайором для конкурсантів стали чи не найбільшим враженням за все змагання.

10 тисяч квадратних метрів, забудованих під конкурс, більше 1000 підключень від вмотивованих конкурсантів до «Zoom», 65 окремих студій-секцій, у яких транслювалися захисти, майже півмільйона зацікавлених відвідувачів за перший день віртуальної виставки. Упродовж трьох конкурсних днів усі вболівальники мали змогу віддати свій голос за найцікавіший проєкт.
12.11.2020 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter