10 шкіл Черкаської області отримали сьогодні ключі від нових шкільних автобусів (відео)

Нові автобуси та ключі від них сьогодні урочисто передали десятьом загальноосвітнім навчальним закладам області. Як інформують у Черкаській ОДА, ще чотири прибудуть в школи до кінця жовтня, відзначає очільник області Сергій Сергійчук. Це стало можливим завдяки підтримці уряду та співфінансуванню з бюджетів громад Черкащини.

Вартість одного автобусу сягає 1 млн 840 тис. гривень. 70% від його вартості профінансували з держбюджету, а 30% – зі скарбниці громад.

– Школи Черкащини – з автомобільним поповненням, – відзначає голова ОДА.- В умовах децентралізації, в ході освітньої реформи та запровадження Нової української школи питання транспортування – один і важливих аспектів. Держава приділяє значну увагу організації якісного підвезення саме у сільській місцевості. Також продовжуємо реалізовувати обласну програму «Шкільний автобус». У вересні спрямували субвенцію з обласного семи місцевим бюджетам на придбання ще 8-ми автобусів. Дякую депутатам за підтримку!

Наразі у сільській місцевості до місця навчання і додому підвозять 11,3 тис учнів та 1,8 тис педагогічних працівників. Підвезення організовано 220 шкільними автобусами та 51 орендованим (найманим) транспортними засобами.

Забезпечення шкіл новими автобусами дасть можливість розвантажити маршрути, відмовитися від орендованих транспортних засобів та оновити існуючий автопарк. На сьогодні довіз організовують до 182 шкіл. На маршрутах 220 автобусів та 51 орендовані транспортні засоби.
15.10.2020 15:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter