Семикласниця з Канева Євгенія Петреченко посіла 1-ше місце на міжнародному конкурсі з української мови ім. Петра Яцика

Семикласниця з Канева Євгенія Петреченко посіла 1-ше місце на міжнародному конкурсі з української мови ім. Петра Яцика Учениця 7 класу Канівської гімназії імені Івана Франка Євгенія Петреченко посіла перше місце на підсумковому етапі XX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Про це інформують у міськраді Канева.

Про це повідомила заступник міського голови Наталія Матінова в ході чергової апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з представниками структурних підрозділів виконавчого комітету та директорами комунальних підприємств міста, що відбулася у п’ятницю, 9 жовтня ц.р.

- Школярка здобула Стипендію Президента України, яку отримуватиме протягом 2020-2021 навчального року, - зазначила Н.Матінова. - А допомагала їй у цьому учитель української мови і літератури Бондаренко Наталія Леонідівна, яка є фіналістом конкурсу «Учитель року-2018», отримала обласну премію ім.О.А.Захаренка та займає високу сходинку у рейтингу найкращих учителів України.

Також заступник міського голови зауважила, що з міського бюджету варто розглянути можливість виплати стипендій чи премій талановитим школярам. Це питання вже піднімалося раніше, зокрема 11 вересня ц.р., під час зустрічі представників учнівського самоврядування з місцевою владою. Тому враховуючи актуальність порушеного питання, розробити відповідне Положення було доручено міському відділу освіти.
13.10.2020 17:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter