Першу в Україні профорієнтаційну онлайн-платформу «Турнір професій» створили в Черкасах

У Черкасах створили першу в Україні профорієнтаційну онлайн-платформу «Турнір професій». Про це інформують у Черкаському прес-клубі.

Черкаський державний бізнес-коледж створив систему комп’ютерного тестування для оптимального вибору майбутньої професії випускниками шкіл. Свій досвід ЧДБК презентував на міжнародному семінарі, що 5 жовтня відбувся у його стінах.
Першу в Україні профорієнтаційну онлайн-платформу «Турнір професій» створили в Черкасах

- Спеціальну платформу для тестування випускників ми створили у рамках грантового проекту, підтриманого Посольством США в Україні, - розповідає директор Черкаського державного бізнес-коледжу Олег Куклін. - Це наш четвертий грантовий проект, реалізований за підтримки Посольства США. Ми хотіли допомогти випускникам шкіл краще зорієнтувати ся у виборі професій, щоби в майбутньому вони могли реалізувати себе як успішні фахівці на сучасному ринку праці. На сайті ЧДБК ми створили гейміфіковану онлайн-платформу «Турнір професій» - і тестування на ній уже пройшло біля двохсот слухачів наших підготовчих курсів. Свій досвід ми презентували Управлінню освіти і науки Черкаської ОДА відповідальним секретарям приймальних комісій коледжів та училищ Черкаської області. І сподіваємося, що уже найближчим часом досвід створеної нами першої в Україні профорієнтаційної онлайн-платформи «Турнір професій» пошириться не лише на Черкащині, але й загалом по Україні.
06.10.2020 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter