Навчальний корпус ЧНУ №4 в центрі міста готовий до експлуатації

Як інформують у ЧНУ, навчальний корпус №4 Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького готовий до експлуатації. Там навчатимуться студенти навчально-наукових інститутів педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва; фізичної культури, спорту та здоров’я, а також психологічного факультету.

У навчальних приміщеннях і аудиторіях відбудованого корпусу створено сучасний освітній простір, необхідний для надання якісних освітніх послуг.

Аудиторії, оснащені відповідно до сучасних вимог, відповідають європейському рівню стандартів провадження освітньої та науково-дослідницької діяльності. Створено умови для психологічної та фізіологічної реабілітації учасників бойових дій та студентів, які потребують психологічної допомоги. Є база для підготовки вчителів Нової української школи, вихователів дошкільних закладів. Усі вони будуть мати навички для роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, адже в Україні розвивається інклюзивна освіта.

Виставковий зал, мистецькі лабораторії облаштовано спеціально для потреб кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

Є також зали для заняття спортом, хореографією.

Придбане високотехнологічне обладнання та устаткування сприятиме диджиталізації освітнього простору.
03.09.2020 15:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter