Губський вважає приєднання Канівського "кулька" до Уманського педуніверситету "нелогічним і нераціональним"

Губський вважає приєднання Канівського "кулька" до Уманського педуніверситету "нелогічним і нераціональним"У прес-службі Богдана Губського повідомили про критичне ставлення потенційного кандидата в нардепи по 197 округу до ідеї щодо приєднання Канівського училища культури та мистецтв до Уманського педуніверситуту.
"У ЗМІ з’явилася інформація щодо подальшої долі Канівського училища культури та мистецтв – учасники профільної наради при Черкаській ОДА вирішили підпорядкувати реорганізований заклад… Уманському державному педагогічному університету імені Павла Тичини.
Недоцільним таке рішення вважає один з найактивніших ініціаторів реорганізації Канівського училища у внз Богдан Губський.
Саме він доклав чимало зусиль, аби 4 липня 2012 року розпорядженням Кабінету Міністрів Канівське училище культури та мистецтв було реорганізовано в Канівський гуманітарний інститут в складі Черкаського Національного університету імені Богдана Хмельницького.
«Сьогоднішнє рішення – підпорядкування новоутвореного Канівського інституту Уманському державному педагогічному інституту імені Павла Тичини – вважаю нелогічним ним та нераціональним. Я неодноразово відвідував Канів, зустрічався з педагогічним колективом, і тому переконаний, що Канівський гуманітарний інститут має бути самостійним навчальним закладом. В крайньому разі, якщо стоїть питання підпорядкування, логічніше було б ввести його в склад Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, - переконаний Богдан Губський. – В будь – якому разі таких рішень не варто приймати поспіхом, не вивчивши думку колективу та не обміркувавши всі переваги та недоліки даного рішення».
30.01.2013 16:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter