Поточні ремонти в школах Черкаської області виконано майже повністю, - Ляшов

Поточні ремонти в школах Черкаської області виконано майже повністю, - Ляшов Підготовка закладів освіти до нового навчального року, процес модернізації сучасної освіти та фінансування освітніх проєктів. Як інформують у Черкаській ОДА, про це говорили на обласній серпневій конференції.

«Органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, педагогічними колективами із залученням батьків і громадськості організовано виконання робіт з підготовки до нового навчального року. Майже на 100 відсотків виконано поточні ремонти навчальних кабінетів, лабораторій, приміщень закладів освіти. Окремі види робіт з капітальних ремонтів виконано у 115 закладах освіти. Зокрема: у 22 здійснено капітальні ремонти дахів і покрівель; у 37 – ремонти, реконструкцію, заміну інженерних (електричних, водопровідно-каналізаційних) мереж, у тому числі у 14 школах – капітально відремонтовано внутрішні туалети (у 2 із них переоснащено внутрішні санвузли у відповідності до потреб маломобільних осіб); в 11-ти – ремонт спортивних залів, у 25 – ремонт їдалень і харчоблоків; у 7 – утеплення фасадів; у 93 – виконано часткову заміну віконних блоків на металопластикові», – прокоментував підготовку закладів освіти до нового навчального року перший заступник голови Черкаської ОДА Дмитро Ляшов.

За його словами, реалізація 7 обласних програм спрямована на покращення якості освіти та матеріально-технічної бази закладів. До кінця року планується придбання на засадах співфінансування 27 навчальних кабінетів, 5 наборів робототехніки ЛЕГО.

За рахунок бюджетних програм, спрямованих на розвиток освіти в межах реалізації проєкту Президента України «Велике будівництво», у 6-ти закладах освіти передбачається виконання робіт з реконструкції і капітального ремонту.

Крім того, у рамках реалізації концепції Нової української школи у 567 закладах освіти для першокласників буде придбано засоби навчання, оновлено шкільні меблі та придбано комп’ютерну техніку.

Також за рахунок державної субвенції оновлено обладнання харчоблоків у 54 школах; 22 школи буде оснащено обладнанням 63 навчальних кабінетів та 4 СТЕМ-лабораторій. Крім того плануємо придбати 22 шкільні автобуси на умовах співфінансування, у тому числі централізовано – 14 автобусів і 8 автобусів – шляхом надання субвенції місцевим бюджетам з обласного бюджету. Влада на ділі доводить, що освіта в пріоритеті.
28.08.2020 09:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter