На утримання Черкаської музшколи №1 в 2020 році з бюджету Черкас виділили 13 млн. грн.

На утримання Черкаської музшколи №1 в 2020 році з бюджету Черкас виділили 13 млн. грн.Як інформують у міськраді Черкас, Анатолій Бондаренко перед початком нового навчального року перевіряє стан дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних закладів освіти міста. Сьогодні із робочим візитом він побував у музичній школі №1 ім.М.В.Лисенка. Анатолій Бондаренко оглянув ремонт у мистецькому закладі і поспілкувався із колективом.

Музична школа розташована у будівлі, спорудженій ще в 70-х роках ХІХ століття. Зараз тут займається 660 дітей, з ними працює 86 викладачів. На утримання цього закладу в 2020 році з бюджету спрямували 13 млн грн.

Директор закладу Юлія Темченко подякувала міському голові за підтримку школи. Адже останнім часом тут відбулося багато позитивних змін: були придбані нові музичні інструменти, відремонтовано коридори, виділені кошти на ремонт фасаду. А у 2020 році здійснено ремонт концертної зали, тож тепер її вихованці мають змогу виступати у одному з найкращих концертних залів серед музичних шкіл України.

Юлія Темченко розповіла, що на базі школи започатковані та проводяться ряд конкурсів-фестивалів: відкритий міський конкурс-фестиваль фортепіанної музики «Чарівний рояль», відкритий міський конкурс гри на струнно-смичкових інструментах ім.А.Ф.Сілкіна, Всеукраїнський конкурс виконавців на струнно-смичкових інструментах «Bravo Viola». Також тут постійно проводяться майстер-класи відомими музикантами, професорами вищих мистецьких навчальних закладів.

«Учні нашої школи постійно беруть участь у міжнародних та всеукраїнських конкурсах-фестивалях, більша частина з них стає переможцями. Багато дітей після завершення навчання стають студентами вищих мистецьких навчальних закладів», - зазначає Юлія Темченко.

«Якісна мистецька освіта – це запорука виховання культурного і естетично розвиненого суспільства. Ми продовжуємо створювати комфортні умови для навчання та виховання наших дітей: вони заслуговують найкращого», - підкреслює міський голова Анатолій Бондаренко.

Також директор школи повідомила Анатолію Васильовичу про плани із покращення художнього оформлення будівлі школи. За словами Юлії Темченко, біля навчального закладу хочуть встановити арт-обєкт у вигляді трьохметрових ліхтарів-музикантів, а також створити мурал на фасаді школи. Відповідний проект вже подали на Громадський бюджет. Анатолій Бондаренко зазначив, що підтримує цю ініціативу, адже історична будівля у центрі міста має бути ошатною і привабливою.
12.08.2020 17:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter