У Бузівській ОТГ на Жашківщині за 1,5 млн. грн. утеплили школу

Бузівська ОТГ за півтора мільйони гривень утеплила школу. Як інформують у Черкаському прес-клубі, майже 300 школярів сіл Бузівської громади зможуть навчатися у значно кращих умовах, а найбільша сільська школа у Жашківському районі – суттєво економити на опаленні.

- Витрати на освіту складають 40% видатків нашої громади, - констатує голова Бузівської ОТГ Олександр Фуркало. – Вдається нам це завдяки збалансованій бюджетній політиці громади. Ми провели ретельне планування бюджету ще на етапі створення громади. Якщо на момент об’єднання зведений бюджет сіл, що увійшли до ОТГ, складав трохи більше 4 мільйонів (Бузівка – 3,1 мільйони, Зелений Ріг – 1,1), то у 2018 році бюджет нашої громади сягнув 14,2 млн. грн. Завдяки цьому, на розвиток громади одразу вдалося виділити 1,8 мільйонів. У 2019 році бюджет громади зріс ще більше – 21 млн. грн., на розвиток було витрачено 4,4 млн. грн. Цьогорічний наш бюджет – до 22 мільйонів! Ми збільшили бюджет розвитку громади із 1,8 мільйонів гривень до 4,4. Досягти таких результатів нам вдалося за рахунок детінізації, впорядкування питання використання земель громади, підтримки розвитку на території ОТГ малого бізнесу, що у перспективі починає допомагати громаді.
У Бузівській ОТГ на Жашківщині за 1,5 млн. грн. утеплили школу

Згідно даних Програми «U-LEAD з Європою», щодо окремих показників виконання місцевих бюджетів ОТГ за 2019 рік, серед 26 громад Черкаської області (до 5 тис. населення), Бузівська займає 6 місце.
05.08.2020 18:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter