2 578 жителів Черкащини склали ЗНО з англійської мови

2 578 жителів Черкащини склали ЗНО з англійської мови За інформацією Департаменту освіти і науки ОДА, в Україні триває третій тиждень проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. 7 липня відбулося тестування з англійської мови. На Черкащині для проходження ЗНО з англійської мови зареєструвалося 2855 осіб, з яких на пункти тестування з’явилося 2578 осіб (90,1%).

Максимально можна набрати 72 тестові бали, правильно виконавши всі завдання. Правильні відповіді опублікують вже завтра, 8 липня.

Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з англійської мови відбудеться за підсумками засідання експертної комісії з питань визначення результатів ЗНО не пізніше 24 липня.

Учасники, які подолають поріг «склав/не склав», зможуть узяти участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти.

Також 24 липня опубліковані таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до12 балів та таблиця переведення тестових балів з англійської мови у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів. Результати тестування з англійської мови будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО 25 липня.
08.07.2020 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter