Спеціалізовану школу №1 в Жашкові капітально відремонтують

Як інформують у Черкаській ОДА, в рамках програми Президента #Великебудівництво капітально відремонтують спеціалізовану школу №1 школу в Жашкові.

Будівлю школи ввели в екплуатацію ще у 1977 році. Зараз же школі навчається 806 учнів не лише із жашкова, а й сусідніх сіл, зокрема с. Леміщиха. Дітей підвозять із сусідніх сіл двома шкільними автобусами, які є на балансі закладу. Це найпотужніша за чисельністю школа в ОТГ. У 2020-2021 навчальних роках планується набір до 1 класу 93 учнів, а це 4 класи. Лише за останні 4 роки кількість учнів в закладі збільшилась на 179 здобувачів освіти.
Спеціалізовану школу №1 в Жашкові капітально відремонтують

У майбутньому заклад може стати опорним, що призведе до зростання чисельності контингенту учнів. Педагогічний процес організовують 80 учителів.

– Цей освітній заклад – інноваційна школа, – розповідає директор установи Олександр Ярош. – Із 2016 року школа є учасником обласної цільової програми «Інноваційні школи Черкащини» – заклад інноваційного типу, де функціонує 34 навчальних кабінети, майстерня, кабінет обслуговуючої праці, спортивний і тренажерний зали, бібліотека, медичний кабінет.

Педагоги закладу визнавалися неодноразовими призерами конкурсу «Учитель року» та лауреатами педагогічної виставки «Освіта Черкащини», їхні учні постійно посідають призові місця на районному та обласному рівні Всеукраїнських олімпіад з базових навчальних предметів.

Протягом 2019-2020 навчального року проведено капітальний ремонт покрівлі трьохповерхової будівлі школи, проведено та підключено пожежну сигналізацію в навчальному корпусі та в підвальному приміщенні, побудовано футбольне поле із штучним покриттям, встановлено камери відео нагляду. Продовжуються роботи з будівництва огорожі школи та монтажу LED-світильників для освітлення території в нічний час.

Наразі ведеться робота по удосконаленню матеріально-технічної бази закладу та енергозбереження. Необхідне проведення робіт по утепленню фасаду школи та реконструкції даху 2-го та 3 –го блоку.

Загальна кошторисна вартість об’єкту – 6, 6 млн грн.

Повна термомодернізації шкільної будівлі дозволить більш раціонально використовувати бюджетні кошти на енергоносії, передбачені роботи ремонту даху, утеплення горища, фасаду.

За кошти місцевого бюджету виготовлена і погоджена в установленому порядку проектно-кошторисна документація. Рішенням виконкому Жашківської міської ради зазначену документацію затверджено та гарантовано співфінансування реалізації проекту у розмірі 30%.
03.07.2020 08:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter